poniedziałek, 21 października 2013

Berlin

Heej ♥

Więc wróciłam już z Berlina  i miałam iść dzisiaj do szkoły ale nie poszłam bo  źle się czułam . ; )
A co do Berlina . Wyjechaliśmy z klasą o 7 rano i dotarliśmy około 10:25 . Mieliśmy iśc od razu do Hotelu się rozpakować i odpocząć ale okazało się , że pokoje nie były jeszcze posprzątane i  zanieśliśmy tam tylko torby do jakieś specjalnego pokoju i poszliśmy na Miasto zwiedzać . Ja byłam tak zmęczona , że nie wiedziałam w ogóle gdzie chodzimy  jeszcze raz było zimno a raz ciepło co mnie strasznie drażniło bo tu zapinałam płaszcz a po chwili musiałam rozpiąć .  Około 14 dostaliśmy wolny czas do godziny 20 więc z koleżankami pojechałyśmy do Primarku . Tyle było tam pięknych ciuchów ale ja i tak kupiłam tylko Jeansową kamizelkę i zwykłą czarną bluzkę . Uwierzcie mi . Ludzie tam są tacy chamsy i bezczelni , że się w głowie nie mieści . A niektóre dziewczyny to porażka . Normalnie stałyśmy i czekałyśmy na resztę a jakaś szóstka dziewczyn do nas podchodzi i zaczyna wyzywać . No bez przesady . Uprzejmość to chyba mają we krwi . Wyczujcie ten sarkazm . Później wróciłyśmy do Hotelu i zamówiliśmy cała klasą Pizze na kolacje . Gdy weszłyśmy do pokoju moja koleżanka zemdlała a ja nie wiem co robić w takich sytuacjach to zaczęłam piszczeć . HAHAHAH :D I od razu pobiegłam po panią a inna koleżanka próbowała ją ocucić . Zaraz cała klasa zebrała się przed drzwiami . Mówię wam była taka jazda : D Drugi dzień był o wiele ciekawszy  o 7 musieliśmy wstać i w ogóle się nie wyspałam chodziłam jak Zombie . Zjedliśmy śniadanie i znowu poszliśmy na Miasto . Około 14 znowu dostaliśmy czas wolny tym razem do 19 bo o 20 mieliśmy autokar do Hamburga więc nie mogliśmy się spóźnić . Znowu musieliśmy zbudować grupy 5 osobowe ze względu na bilet grupowy to byłam znowu z 2 koleżankami i 2 kolegami i pojechaliśmy w te miejsca gdzie kręcą Berlin dzień i noc . Wiem , że w Polsce też jest coś takiego tylko , że to się nazywa Wawa Non stop czy jakoś tak ale Berlin dzień i noc jest na antenie od 2011 więc Niemcy nie od gapili czy coś . I w ogóle dotarliśmy tam i taki zaciesz niestety nikogo z ekipy nie było bo to Sobota . Porozmawialiśmy z ochroniarzem który tam stał . Akurat w tym miejscu gdzie byliśmy była to łódka tak zwana Hausboot gdzie rozgrywa się duża część akcji więc zapytałam się ochroniarza co by zrobił gdybym wskoczyła na co on " Wskocz a zobaczymy " miałam wskoczyć ale nie chciałam mieć problemów haah  ; D Podał nam jeszcze adres drugiego miejsca gdzie też rozgrywa się większość akcji czyli w bloku ale był wykupiony dla nagrywania więc nikt tam nie mieszkał ale i tak się tam dostaliśmy . Nie do środka ale do głównych drzwi . Były tam także jakieś małe dzieci i dzwonili domofonami cały czas gdy nagle wybiegł ochroniarz z krzykiem  wszyscy uciekli oprócz mnie i kolegi i tam się tłumaczyliśmy ale i tak krzyczał . Hahaha ; d Mieliśmy wrażenie , ze te dzieciaki przeszkodzili w nagrywaniu ale nie wiem ;  D Jeszcze chodziliśmy tak i poszłyśmy do muzeum figur woskowych . I na 20 siedzieliśmy już w autokarze .

Takie krótkie streszczenie całego pobytu w Berlinie . Berlin jako miasto jest piękne i dużo . Ogromne wręcz ale Ludzie są tak chamsy i podli . Pytasz się ich a oni nie odpowiadają . No maskara . Wszyscy się cieszyliśmy , żę wróciliśmy do Hamburga . ; ) 

Tu macie kilka zdjęć ; )Nareszcie naprawaiłam aparat ;  D *--*Więc zdjęcia będą lepszej jakośći ♥

Do kolejnego postu ♥

12 komentarzy:

 1. Wspaniałe zdjęcia.
  Piękne miejsce. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super zdjęcia, zazdroszczę wycieczki, ja jeszcze nigdy nie byłam poza granicami Polski. :cc Pozdrawiam. :))
  ________________________________________
  Mam nadzieję, że wpadniesz. :3
  www.natonator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się zdjęcia :) Ja co prawda byłam w Niemczech ale we Frankfurcie, a chciałabym właśnie do Berlina. Lecz jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma :)

  http://nicola-nicolla.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudowne zdjęcia *-*
  Jesteś taka ładna.

  amazing-Carolyn.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Super! :)

  ZAPRASZAM! U MNIE DO WYGRANIA VANSY!! TO NIE ŚCIEMA!!

  http://f-village.blogspot.com/2013/10/konkurs-wygraj-vansy.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne zdjęcia ^^
  I apeluję do Ciebie - NIE PROSTUJ WŁOSÓW MASZ PIĘKNE LOKI :3

  insignificantbaby.blogspot.com
  Zapraszam - jeśli się spodoba , to będzie mi miło jak zaobserwujesz;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny blog, a w nim świetne zdjęcia ! :)
  Obserwuję i liczę na rewanż :))

  madiess.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. cudne foty:)
  http://diaryjulie-e.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Cudowne zdjęcia! Śliczna jesteś ;)

  http://gabaa-gabiii.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny blog i post + obserwuje i liczę na to samo http://www.na-natalia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetny post :)! cudne zdjęcia :))

  http://feel-that-moments.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń